Не остави да си замислувате како изгледа туку покажа се! Наоми Кембел во провокативна проѕирна комбинација (ФОТО)

Манекенката се потруди со стајлингот да ги засени сите присутни.

Наоми Кембел предизвика голем број на коментари и позитивни и негативни.

Таа на црвениот тепих прошета на една хуманитарна модна ревија, покажувајќи ја својата совршено обликувана фигура во фустан со длабоко деколте.

профимедиа

Фустанот е скроен речиси цел во проѕирен материјал па така нејзините долги нозе беа во преден план. Малку подебела ткаенина ги сокриваше само нејзините интимни делови.

профимедиа

Наоми Кембел секси, згодна, прекрасна, фантастична…. Зарем не? Некој би рекол не и прилега на годините, но со вакво тело ние сосема сме на нејзина страна.

Слични објави

Градови на романтиката: Најубавите дестинации за Денот на вљубените (ФОТО)

Еспресо

Џеј Ло е секси и кога игра дома по тренерки (ВИДЕО)

Igor

Кристијан Бејл го знае најдобриот лек против жештините: Згодниот актер покажа дека повторно е во топ форма! (ФОТО)

Еспресо

Познатата турска актерка сподели фотографија од минатото, како таа изгледала пред 28 години (ФОТО)

Igor

Норвешката принцеза поради бисексуалниот дечко повеќе нема да ја користи кралската титула (ФОТО)

Igor

Членови на Рамштајн се бакнаа на сцена во знак на протест против руските ЛГБТ закони (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

1 × два =

Слични објави

Како да заборавила да се облече: Погледнете во каков стајлинг ќе настапува Јелена Карлеуша вечерва (ФОТО)

Igor

НЕ МУ ДОАЃА ПАМЕТ: Дарко Лазиќ се враќа на старите навики

Igor

ОТКРИЕНА ПРИЧИНАТА: Поранешниот сопруг бил насилен со Беквалац поради неверство со ОВОЈ тенисер

Igor

Дневен хороскоп за 29 септември: Биковите ги очекуваат добри вести за пари

Igor

Музичките критичари ги одбраа најдобрите песни од легендарните „Queen“

Igor

Igor