13.8 C
Скопје
10:12 - 28 февруари, 2024

Ознака : амал

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џорџ и Амал Клуни открија дел од домашната атмосфера: „Нашите деца слушаат хеви метал“

Еспресо
Во едно ретко интервју, јавноста доби увид во секојдневието на познатиот актер Џорџ Клуни (62) и неговата сопруга Амал Клуни (45), во кое парот отворено...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Амал суперсекси во Венеција во друштво на згодниот Џорџ Клуни: Малку фестивал, малку романтика

Еспресо
Парот Џорџ Клуни и Амал се редовни на филмскиот фестивал во Венеција, но не присуствуваа на него од раѓањето на денес 6-годишните близнаци Александар и...
СветСлајдерСцена

„Направивме глупава грешка“ – Џорџ Клуни откри поради што тој и Амал сега имаат проблем со децата

Еспресо
Џорџ Клуни се пошегува изјавувајќи дека тој и неговата сопруга Амал направиле „глупава“ грешка во одгледувањето на своите тригодишни близнаци Александар и Ела. За време...
Uncategorized

НАМЕСТО РАЗВОД – СРЕЌНА ВЕСТ: Амал Клуни повторно носи близнаци?

Слободен печат
После шпекулациите дека Џорџ Клуни ја изневерува сопругата Амал и озборувањата дека во нивниот брак не цветаат рози, сега странските медиуми пишуваат дека нивното семејство...
Uncategorized

Џорџ Клуни ја изневерува сопругата?

Слободен печат
Веќе неколку месеци се пишува за проблемите во бракот на познатиот актер Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал. Имено како што пренесуваат странските медиуми, несогласувања...
Секојдневие

Дами, вака треба да изгледате: Амал Клуни воодушеви со модниот избор (ФОТО)

Igor
Убавата адвокатка и сопруга на Џорџ Клуни, Амал, никогаш досега не разочарала со својот изглед во свечените прилики, но се чини дека е најуспешна и...
Сцена

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Igor
Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил. Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е...
ЛајфстајлСцена

Џорџ Клуни НЕ СЕ ПОТРУДИЛ да се дотера за годишнината: Покрај Амал изгледал како случаен минувач!

Igor
Познатата адвокатка и глумецот во Њујорк ја прославиле петгодишнината од нивниот брак во друштво на своите пријатели Синди Крафорд и нејзиниот избраник Ренди Гербер, а...
Секојдневие

ОВА Е СОВРШЕН ДЕЛОВЕН СТАЈЛИНГ: Амал Клуни им одржа модна лекција на сите дами (ФОТО)

Igor
Амал Клуни, сопругата на Џорџ Клуни, беше фотографирана вчера на улиците во Њујорк и во таа прилика им покажа на сите како една успешна деловна...
ЛајфстајлСцена

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Igor
По гласините за проблемите во бракот на Џорџ и Амал Клуни, во јавноста пристигна многу убава вест – според пишувањето на странските медиуми, парот повторно...