11.8 C
Скопје
00:02 - 28 февруари, 2024

Ознака : клуни

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек на втор меден месец во вилата на Џорџ Клуни во Италија

Еспресо
Локалниот весник на оптшина Комо веќе го потврди очекувањето на ѕвездите.  За што служат пријателите, ако не се тука во најрадосните моменти во животот, како...
СветСлајдерСцена

„Тој не претера!“ – Клуни застана во одбрана на Том Круз, откако тој се закануваше со откази на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Еспресо
Џорџ Клуни наведе дека разбира зошто Том Круз и викал на филмската екипа од „Невозможна мисија 7“. Да се потсетиме, Круз излезе од контрола и...
Uncategorized

НАМЕСТО РАЗВОД – СРЕЌНА ВЕСТ: Амал Клуни повторно носи близнаци?

Слободен печат
После шпекулациите дека Џорџ Клуни ја изневерува сопругата Амал и озборувањата дека во нивниот брак не цветаат рози, сега странските медиуми пишуваат дека нивното семејство...
Uncategorized

Џорџ Клуни ја изневерува сопругата?

Слободен печат
Веќе неколку месеци се пишува за проблемите во бракот на познатиот актер Џорџ Клуни и неговата сопруга Амал. Имено како што пренесуваат странските медиуми, несогласувања...
Секојдневие

Дами, вака треба да изгледате: Амал Клуни воодушеви со модниот избор (ФОТО)

Igor
Убавата адвокатка и сопруга на Џорџ Клуни, Амал, никогаш досега не разочарала со својот изглед во свечените прилики, но се чини дека е најуспешна и...
Сцена

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Igor
Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил. Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е...
Секојдневие

ОВА Е СОВРШЕН ДЕЛОВЕН СТАЈЛИНГ: Амал Клуни им одржа модна лекција на сите дами (ФОТО)

Igor
Амал Клуни, сопругата на Џорџ Клуни, беше фотографирана вчера на улиците во Њујорк и во таа прилика им покажа на сите како една успешна деловна...
ЛајфстајлСцена

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Igor
По гласините за проблемите во бракот на Џорџ и Амал Клуни, во јавноста пристигна многу убава вест – според пишувањето на странските медиуми, парот повторно...
Сцена

Нејзината едноставност остава без здив: Само жена со стил може да се појави вака облечена (ФОТО)

Igor
Џорџ Клуни ја одведе сопругата Амал на романтично патување во Венеција, а адвокатката за човекови права и овој пат стави акцент на модата. Амал (41)...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Прилика која не се пропушта: ЏОРЏ и АМАЛ ги канат фановите во својата СЕМЕЈНА ВИЛА – еве како до нивниот дом!

Igor
Најголемите обожаватели на брачниот пар можат да освојат ручек со Џорџ и Амал Клуни на езерото Комо во Италија. Славниот актер и прекрасната адвокатка ќе...