Tag : остава

Инспирација и совети

Бела Хадид остава без здив во проѕирното боди кое открива буквално се (ФОТО)

Еспресо
Манекенката уште еднаш успеа да го запали Инстаграм. Овој пат тоа го направи во проѕирно боди на кое имаше илјадници кристали, а под кое носеше...
Лајфстајл Сцена

Перфектен стајлинг: Меланија Трамп и во едноставен тексас фустан остава без здив! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка и овој пат беспекорно се облече… Меланија Трамп (49) со претседателскиот авион слета во градот Хунтигтон каде учествуваше на дебата против...
Сцена

Нејзината едноставност остава без здив: Само жена со стил може да се појави вака облечена (ФОТО)

Igor
Џорџ Клуни ја одведе сопругата Амал на романтично патување во Венеција, а адвокатката за човекови права и овој пат стави акцент на модата. Амал (41)...
Лајфстајл Сцена

ВОЛКАВИ ГРАДИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Оваа СТАРЛЕТА со своите СИЛИКОНИ остава без здив

Igor
Сексипилната старлета Каролина е позната по огромните облини, кои не се дело на Мајката природа, туку на пластичната хирургија, поради кои некои дури ја нарекуваат...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian