11.8 C
Скопје
24 октомври, 2021

Ознака : каролина

Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО | Елегантна и секси: Каролина совршено стилизирана

М.Р
Каролина Гочева изминатиов период работеше напорно, а карантините пејачката ги искористи како инспирација за создавање нешто ново. Каролина неодамна ја промовираше својата најнова песна со...
Лајфстајл Сцена

ВОЛКАВИ ГРАДИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Оваа СТАРЛЕТА со своите СИЛИКОНИ остава без здив

Igor
Сексипилната старлета Каролина е позната по огромните облини, кои не се дело на Мајката природа, туку на пластичната хирургија, поради кои некои дури ја нарекуваат...