13.8 C
Скопје
23:06 - 29 мај, 2024

Ознака : каролина

БалканВи ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео) Каролина со нова песна го освојува регионот: „Дај на сунце“ значи ‘дај му го тоа убаво лице на сонцето’

Еспресо
Каролина Гочева вчеравечер ја промовираше својата нова песна со видеоспот испеана на српски јазик, наменета за пошрокиот регион. Песната е насловена „Дај на сунце“, а...
БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Видео) Браво за Каролина! Блесна на сцената на MAC наградите: Големо враќање на српската сцена!

Еспресо
Каролина Гочева воодушеви на MAC наградите и со стајлингпт и со изгледот. Каролина Гочева синоќа се појави на најголемиот музички настан во регионот, доделувањето на...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Видео)„По долго време претставуваме нешто ново, забавно и долгоочекувано“: Каролина со нова песна

Еспресо
Популарната макадонска пејачка Каролина Гочева, по одморот во Апулија, Италија, ни носи ново музичко освежување. „Драги мои, како што ви најавив на последниот концерт, по...
Наши ФациСлајдерСцена

(Фото) Каролина ужива во волшебната Апулија, дестинација од соништата за љубителите на плажи, свежа риба, добро вино…

Еспресо
Каролина Гочева сподели среќни моменти од своето патување за летниот одмор во еден од најинтересните региони на Италија, Апулија.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Каролина од Монако сака Шарлен да ја напушти Палатата, Алберт е соучесник?

Еспресо
Сестрата на принц Алберт, принцезата Каролина од Монако сака Шарлен да ја напушти Палатата. СопругатанаАлбер сега стана мета на вистинска интрига дизајнирана детално со цел...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО+ВИДЕО) Убавицата од Полска се закити со круната Мис на светот: Мисиците кажаа СТОП за војната во Украина

Еспресо
Каролина Бjелавска, претставничка на Полска, ја освои круната на престижниот избор за убавина Мис на светот за 2021 година на гала вечерта одржана оваа среда...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдерСцена

Каролина Гочева ги честиташе божиќните празници со изведба на нејзината омилена песна

Еспресо
Каролина Гочева на своите фанови им ги честиташе божиќните празници изведувајќи ја нејзината омилена божиќна песна. „Ви посакувам здравје, спокој и љубов во овие празнични...
ЕспресоНаши ФациСлајдерСцена

ФОТО | Елегантна и секси: Каролина совршено стилизирана

М.Р
Каролина Гочева изминатиов период работеше напорно, а карантините пејачката ги искористи како инспирација за создавање нешто ново. Каролина неодамна ја промовираше својата најнова песна со...
ЛајфстајлСцена

ВОЛКАВИ ГРАДИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Оваа СТАРЛЕТА со своите СИЛИКОНИ остава без здив

Igor
Сексипилната старлета Каролина е позната по огромните облини, кои не се дело на Мајката природа, туку на пластичната хирургија, поради кои некои дури ја нарекуваат...