11.8 C
Скопје
16 октомври, 2021

ФОТО | Елегантна и секси: Каролина совршено стилизирана

Каролина Гочева изминатиов период работеше напорно, а карантините пејачката ги искористи како инспирација за создавање нешто ново. Каролина неодамна ја промовираше својата најнова песна со наслов „Идила“, а по година и пол пауза пред точно една недела го оддржа својот прв настап пред струмичката публика.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)

Викендов, како дел од „Карпошово културно лето 2021“ Гочева ги изведе своите најголеми хитови, а емоциите од настапот и атмосферата ги срочи во мал албум кој го сподели со своите фанови на социјалните мрежи.

Преубава атмосфера и преубави луѓе – вака си поминавме завчера на културно лето на платото на „Млечен“стои во описот на објавата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva)


Покрај големите хитови и одличната атмосфера, вниманието на присутните Каролина го привлече со својот совршен стајлинг. Пејачката на настапот беше облечена во елегантни црни панталони и впечатлива блуза со длабоко деколте и тантела. Изгледот пејачката го надополни со нежен накит и високи потпетици во беж боја.

Слични објави

НЕМА ДА СЕ ЗДЕБЕЛИТЕ!: 5 намирници кои смеете да ги јадете и на полноќ

Еспресо

БЕСТСЕЛЕРОТ ЌЕ ДОБИЕ ТВ СЕРИЈА: Последните денови на Џон Ленон од поглед на неговиот убиец

Ј.К.Д

ТОП СОВЕТ ЗА СЛАБЕЕЊЕ: Зошто е важно за топење на мастите да сме малку гладни?

Еспресо

ДАЛИ СТЕ ВИЕ МЕЃУ НИВ?: Ова се најљубоморните и најпосесивните хороскопски знаци

Еспресо

(РЕЦЕПТ) ГОТВИМЕ СО ТЕА: Како да направите совршени ражничи овој викенд

jasmina.kantardzieva

(ФОТО) ЦВЕТЕН РАЈ НА 1.100 МЕТРИ НАДМОРСКА ВИСИНА: Искусна фризерка, „исфризирани“ цвеќиња!

Ј.К.Д
Се вчитува....