-0.2 C
Скопје
06:23 - 30 март, 2023

Ознака : апулија

Наши Фаци Слајдер Сцена

(Фото) Каролина ужива во волшебната Апулија, дестинација од соништата за љубителите на плажи, свежа риба, добро вино…

Еспресо
Каролина Гочева сподели среќни моменти од своето патување за летниот одмор во еден од најинтересните региони на Италија, Апулија.   View this post on Instagram...