ВОЛКАВИ ГРАДИ НЕ СТЕ ВИДЕЛЕ: Оваа СТАРЛЕТА со своите СИЛИКОНИ остава без здив

Сексипилната старлета Каролина е позната по огромните облини, кои не се дело на Мајката природа, туку на пластичната хирургија, поради кои некои дури ја нарекуваат и силиконска кралица.

Оваа интригантна дама се појавува во еден од спотовите на актуелниот учесник на Задруга, Ненад Алексиќ – SHA во видеоспотот за песната „Драма“.

SHA во своите спотови често сака да има провокативни девојки, но се чини дека оваа старлета е една од „поинтересните“.

Кога станувa збор за силиконите кои ги има вградено на своето тело, не ја знаеме точната бројка, но таа сигурно не е мала.

Слични објави

Рита Ора облече црвен џемпер со дупки, а под него… (ФОТО)

Васко Спасоски

Кајли Џенер откри какви костими за капење ќе се носат ова лето! (ФОТО)

Еспресо

ШАМАР ЗА МЕГАН И ХАРИ: Што овојпат направија принцот Вилијам и Кејт Мидлтон?

Igor

Дали Меган Фокс го остави сопругот поради раперот Машин Ган? Брајан не сака да поверува во тоа

Еспресо

За љубителите на префинет вкус – Торта со Бејлис

Igor

Бугарската секс бомба му се заблагодари на Ѓоковиќ за видео снимката од соблекувалната (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

15 − шест =

Слични објави

Домот на Пабло Ескобар: Луксузен хотел со бурно минато (ФОТО)

Еспресо

Меган и Хари добиваат подароци за нероденото дете

Igor

Се случува: Аца Лукас заспал на сопствениот роденден (ФОТО)

Igor

Гвинет Палтроу позираше целосно гола, некои се згрозија од фотографијата (ФОТО)

Igor

Бизарни детали за еден од најпознатите холивудски парови!

Еспресо

Кралот на рокенролот го објави првиот албум, „Црвена јабука“ го претстави своето деби издание и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо