Tag : перфектен

Живот

Карираното повторно е во мода: 8 идеи за перфектен стајлинг! (ФОТО)

Igor
Карираниот дезен на голема врата се врати оваа сезона и освои многу дами. Овој принт секој аутфит ќе го направи интересен и весел. Љубителите на...
Лајфстајл Сцена

Перфектен стајлинг: Меланија Трамп и во едноставен тексас фустан остава без здив! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка и овој пат беспекорно се облече… Меланија Трамп (49) со претседателскиот авион слета во градот Хунтигтон каде учествуваше на дебата против...
Лајфстајл

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor
Најкорисните и најискрените совети можете да ги добиете лично од вашите машки пријатели и партнери. Треба да ги погледнете работите од нивна перспектива за да...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian