4.8 C
Скопје
01:45 - 4 март, 2024

Ознака : афлек

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Големо среќно семејство: Бен Афлек на прошетка со Џеј Ло и поранешната сопруга Џенифер Гарнер

Еспресо
Американскиот актер Бен Афлек (51) е забележан на семејно излегување со сопругата Џенифер Лопез (54) и поранешната сопруга Џенифер Гарнер (51) во Лос Анџелес. За...
СветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек заедно работат на филм после 20 години

Еспресо
Холивудските ѕвезди Џенифер Лопез и Бен Афлек се запознаа на снимањето на филмот „Џигли“ во 2003 година, а една година подоцна, откако станаа пар, го...
СветСлајдерСцена

Цимери во младоста, Бен Афлек и Мет Дејмон си ги делеле парите од заедничка сметка: „Нема да бидеш сам, нема да бидам сам“

М.П
Актерите Бен Афлек (50) и Мет Дејмон (52) открија дека делеле банкарска сметка во доцните 80-ти години кога биле тинејџери. И двајцата ја наполниле сметката...
СветСлајдерСцена

(Видео) Што би направиле ако како келнер ве послужи Бен Афлек: Неверојатни реакции на клиентите, а со отворена уста остана и Џенифер Лопез

Еспресо
Снимени во стилот на „скриена камера“ објавена се првите реклами на популарниот ланец за кафе и крофни „Данкин“ за Супер Боул, кои во главната улога...
СветСлајдерСцена

(Фото) Никогаш поубава! Џенифер Лопез во фотосесија за Вог: „Отвореноста може да боли“

Еспресо
Џенифер Лопез позираше за декемвриската насловна страница на американскиот Vogue. Нејзината последна насловна страница за ова издание беше датирана од 2012 година (според гласините, откако...
СветСлајдерСцена

Џенифер Лопез открива што рекол Афлек во неговиот свадбен говор: „Работите не беа како што планиравме, но станаа подобри“

Еспресо
Џенифер Лопез сподели детали од венчавката со Бен Афлек и сподели нови фотографии.    View this post on Instagram   A post shared by Jennifer...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џенифер Лопез и Бен Афлек на втор меден месец во вилата на Џорџ Клуни во Италија

Еспресо
Локалниот весник на оптшина Комо веќе го потврди очекувањето на ѕвездите.  За што служат пријателите, ако не се тука во најрадосните моменти во животот, како...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Се случи раскошна втора свадба за Лопез и Афлек: Спектакуларна венчаница за Џенифер, децата на парот облечени во бело

Еспресо
Џенифер Лопез го кажа второто „да“ на нејзиниот избраник, глумецот Бен Афлек, овојпат во Џорџија, на приватниот имот на Афлек. Congratulations to #BenAffleck and #JenniferLopez-Affleck...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Свадбата на Бен Афлек и Џенифер Лопез сепак ќе се одржи; мајката на Бен е добро, еве како изгледа свадбено-дотераниот имот

Еспресо
Веста дека Службата за итни случаи е видена како го напушта имотот на Бен Афлек во Џорџија додека се во полн ек подготовките за неговата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Бис“ свадбата на Џенифер Лопез и Бен Афлек започна со малер: несреќа за мајката на актерот

Еспресо
Според гласините, мајката на Афлек ја повредила ногата токму на имотот кој ќе биде домаќин на венчавката викендов. Уште на стартот на бис-венчавката на Џенифер...