17.8 C
Скопје
02:21 - 26 мај, 2024

„Тој не претера!“ – Клуни застана во одбрана на Том Круз, откако тој се закануваше со откази на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Џорџ Клуни наведе дека разбира зошто Том Круз и викал на филмската екипа од „Невозможна мисија 7“. Да се потсетиме, Круз излезе од контрола и буквално збесна зошто не се почитуваат мерките за коронавирусот, па на филмската екипа и се закани дури и со откази.

Во интервјуто кое го даде за водителот Хавард Стерн, Клуни смета дека Том не реагирал несоодвтно и дека неговата реакција била толку бурна бидејќи всушност се работи за здравјето.

„Тој не претера… Разбирам зошто така реагираше“, го одбрани Клуни колегата Круз, бидејќи дошло до пропусти и Том со право имал така бурна реакција.

Џорџ Клуни објасни дека сепак тој малку поинаку, помирољубиво би се обидел да го реши таквиот проблем.

„Луѓето конечно мора да сфатат дека е потребно да бидат одговорни“, додаде Клуни.

Слични објави

Јелена Карлеуша „за коси“ ја фати Северина: „Не ме интересира ништо поврзано со Душко“

еспресо

Се огласи отуѓениот сопруг на Јелена Карлеуша: Еве зошто Душко ѝ се јавил на Северина

еспресо

Соседите откриваат какво е семејството на Јована Јеремиќ: „Малку се чудни…“

еспресо

Сè што се знае за ракот на Кејт Мидлтон: Нема да се врати до крајот на годината

еспресо

(Фото) Торта во облик на срце и розово мече: Анастасија Ражнатовиќ слави роденден во Шпанија

Еспресо

Синот на Драгана Мирковиќ размислува за селење во Белград: „Тука веќе никој не верува во Бога“

еспресо
Се вчитува....