15:14 - 19 април, 2024

Ознака : застана

СветСлајдерСцена

„Тој не претера!“ – Клуни застана во одбрана на Том Круз, откако тој се закануваше со откази на снимањето на „Невозможна мисија 7“

Еспресо
Џорџ Клуни наведе дека разбира зошто Том Круз и викал на филмската екипа од „Невозможна мисија 7“. Да се потсетиме, Круз излезе од контрола и...