2.8 C
Скопје
05:21 - 19 април, 2024

Ознака : вест

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ким ја купи јакната на Мајкл Џексон за ќерка си! (ФОТО)

Слободен Печат
На Бадниковата вечера Ким Кардашијан (39) и нејзиниот сопруг Кание Вест (42) споделиле неколку инстаграм-сторис на кои се пофалиле што оваа година за Божиќ и...
Uncategorized

НАМЕСТО РАЗВОД – СРЕЌНА ВЕСТ: Амал Клуни повторно носи близнаци?

Слободен печат
После шпекулациите дека Џорџ Клуни ја изневерува сопругата Амал и озборувањата дека во нивниот брак не цветаат рози, сега странските медиуми пишуваат дека нивното семејство...
ЛајфстајлСцена

ГО ОТКРИЈА ПОЛОТ НА БЕБЕТО – Балканската Ким Кардашијан и фудбалерот ја споделија радосната вест, а се подготвува и ВЕНЧАВКА (ФОТО+ВИДЕО)

Igor
Една од најпознатите хрватски блогерки Јелена Периќ и нејзиниот избраник, хрватскиот фудбалер Игор Бубњиќ, конечно проговорија за приновата и открија дека очекуваат син. View this...
ЛајфстајлСцена

Раперот упорен: Ќе дојде денот кога ќе бидам претседател на САД

Igor
Американскиот рапер Кание Вест повторно изјави дека еден ден тој ќе биде претседател на САД. Во емисијата на стриминг сервисот „Apple Music”, музичарот пред излегувањето...
ЛајфстајлСцена

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Igor
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...
ЛајфстајлСцена

Познат рапер сковал план како да ги спои Клои Кардашијан и Бред Пит (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Бред Пит, како што пренесуваат странските медиуми, неодамна станал член на црквата која ја основал американскиот рапер Каније Вест, а медиумите пишуваат дека...
ЛајфстајлСцена

КИМ КАРДАШИЈАН стана мајка по 4-ти пат: Веднаш по породувањето ги објави РАДОСНИТЕ ВЕСТИ!

Igor
Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по четврти пат. Имено, сурогат мајката на свет донела момче. Ким Кардашијан среќната вест веднаш ја споредли на...
ЛајфстајлСцена

Вест која ја шокираше јавноста: Пејачката со месеци на психијатрија против своја волја

Igor
После веста дека се повлекува од јавноста со објаснување дека сака да го поддржи својот болен татко, за пејачката Бритни Спирс испливаа информации кои ја...