16.8 C
Скопје
05:40 - 13 јуни, 2024

Ознака : каније

ЛајфстајлСцена

Ѝ беше потрчко на Парис Хилтон, а потоа една ЖЕШКА СНИМКА промени сè!

Igor
Ким Кардашијан Вест вчера го прослави 39. роденден. И додека денес е една од најпознатите дами во светот, која оди на состаноци со претседателот Трамп,...