Ознака : устанува

Лајфстајл Сцена

Вест која ја шокираше јавноста: Пејачката со месеци на психијатрија против своја волја

Igor
После веста дека се повлекува од јавноста со објаснување дека сака да го поддржи својот болен татко, за пејачката Бритни Спирс испливаа информации кои ја...