Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил.

Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е доказ дека со право ја сметаа за една од најстилизираните дами.

Убавата адвокатка понесе темновиолетов фустан со миди должина.

профимедиа

Стајлингот го надополни со црни салонки и црна торба, додека како модел детал стави големи очила за сонце и децентни обетки.

Меѓутоа, целото внимание го привлече памучниот мантил со ефектен дезен во жолта и крем боја од модната куќа „Proenza Schouler“.

профимедиа

Станува збор за покомотен модел кој секоја комбинација на облека ја прави повпечатлива и поинаква, а лесно „заколнатите“ љубителки на црната облека.

Слични објави

Кирк Даглас, актерот од златното доба на Холивуд, почина на 103-годишна возраст

Васко Спасоски

Се огласи Том Хенкс откако заболе од коронавирусот

Еспресо

Бијонсе донира 6 милиони долари за организациите кои се занимаваат со ментално здравје за време на коронавирусот

Еспресо

„Dirty Dancing“ и донесе огромна слава, но со овој потег уништи се! (ФОТО)

Igor

Почина Зденка Вучковиќ, првата детска ѕвезда во поранешна Југославија (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Шарлиз Терон: Комбинација со плисирано здолниште која многу жени би ја прескокнале (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

дваесет − 8 =

Слични објави

„Луј Витон“ распродаде бањарка од 36.500 фунти

Еспресо

Нова сезона на Фчерашни новости: Ќе имаат доста материјал за работа! (ВИДЕО)

Igor

„Brass Brothers“ ќе ве заразат со нивната прва авторска песна „Време – невреме“ (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Леди Гага само малку ги покажа градите и направи хаос! (ФОТО)

Васко Спасоски

Турскиот пејач призна дека е во врска со сопругата на Аца Лукас: Не ме интересира нејзиното минато! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гвинет Палтроу ги препорача најдобрите играчки за возрасни: Како да го „зачините“ љубовниот живот за време на изолација

Еспресо