Наташа Беквалац без градник на настап во Штип! Машката публика во први редови (ФОТО)

Синоќа во една позната штипска дискотека настапуваше српската ѕвезда или како што медиумите ја нарекуваат – новосадската барбика, Наташа Беквалац.

Забавата која ја направила Беквалац штипјани ќе ја паметат уште многу долго, особено машката публика која била најмногубројна во првите редови.

Се прашувате зошто? Погледнете го само стајлингот на познатата пејачка и се ќе ви стане јасно.

Фото: Фејсбук/Иван Трајанов

Слични објави

Најдобрата пријателка на Меган Маркл во самоизолација поради коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Кои хороскопски знаци се експерти за флертување?

Igor

Диета која ќе ве ПОДМЛАДИ седум години: Со неа и мозокот ќе ви работи подобро

Igor

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски

Бијонсе расне своја ВИСТИНСКА НАСЛЕДНИЧКА: Блу Ајви напиша песна на 7 години

Igor

И нема рамна: Ова се најжешките фотки на Лила за ова лето (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седум + оне =

Слични објави

ЈЕЛЕНА ПОЛУДЕ: Врањеш ја уценува со висока сума за да ја повлече тужбата

Igor

Шварценегер стана РАПЕР!

Igor

Девојка докажува дека буквално секој може да носи маска со мала доза на креативност! (ВИДЕО)

Еспресо

СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Igor

Психолог открива трик како да го спасите бракот за 5 минути: На овој начин љубовта ќе блесне како на почетокот на врската!

Igor

Емотивна порака на Новак Ѓоковиќ: Благословен сум што во животот ги имам жените кои ги сакам (ФОТО)

Еспресо