АДЕЛИНА ТАХИРИ објави ФОТОГРАФИЈА со која ќе ве остави без здив (ФОТО+ВИДЕО)

Пејачката од Скопје, Аделина Тахири навистина знае како да ги привлече нејзините обожаватели.

Во објавена фотографија на Инстаграм, таа се појавува како никогаш досега, облечена во скромна маичка, но со прекрасно комбинирана шминка и фризура.

Аделина буквално зрачи од убавина.

На оваа фотографија како што пишува таа добила многу пораки од следбениците, па така што одлучила денеска да објави и видео, во кое е облечена во црн костим комбиниран со светкави камења.

И што да коментираме повеќе, ве оставаме сами да видите како изгледа нашата дива Аделина.

Слични објави

Романтични гестови кои се знаци за тревога

Igor

Изгледа ќе има трета среќа! На Коки Јанков му пропадна и вториот брак? (ВИДЕО)

Igor

Ќе се убијам,не смеам да одам таму: Непоканет гостин во домот на Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО)

Васко Спасоски

Одмара од периките: Кајли Џенер ја покажа својата вистинска коса! (ФОТО)

Еспресо

И двајцата прозбореа за разводот! Кристина: „Бев во депресија“! Даниел: „Овој период не е лесен“!

Igor

Дали Клеопатра навистина ја убила змија? Теоријата за змиското каснувањето

Еспресо

Остави Коментар

12 − три =

Слични објави

Наташа Беквалац позира топлес во својот базен! (ФОТО)

Нина Бадриќ ги покажа нозете и деколтето: „Дај облечи се, ќе настинеш“ (ФОТО)

Igor

Босанската Парис Хилтон од врел базен скокна во снег – погледнете ја нејзината реакција (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Музичарите и уметниците заборавени: Панчо од ДНК прашува дали некој се сети на нив?!

Васко Спасоски

ПЕЧАТ 2019: Да имаше награда за селфи-премиер, Зоран Заев ќе го освоеше првото место! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најдобрата домашна маска за коса

Igor