36.8 C
Скопје
18:18 - 18 јуни, 2024

Ознака : дискотека

ЛајфстајлСцена

Наташа Беквалац без градник на настап во Штип! Машката публика во први редови (ФОТО)

Igor
Синоќа во една позната штипска дискотека настапуваше српската ѕвезда или како што медиумите ја нарекуваат – новосадската барбика, Наташа Беквалац. Забавата која ја направила Беквалац...