Ознака : зближила

Лајфстајл Сцена

Џорџ и Амал Клуни повторно чекаат близнаци?

Igor
По гласините за проблемите во бракот на Џорџ и Амал Клуни, во јавноста пристигна многу убава вест – според пишувањето на странските медиуми, парот повторно...