Ознака : успева

Астро Хороскоп

Хороскопски знаци на кои им успева секогаш да го добијат токму тоа што го сакаат!

Еспресо
Некои луѓе знаат што сакаат и како да го добијат тоа. Тие се одлучни и бестрашни и ништо не може да им застане на патот....
Лајфстајл Сцена

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Igor
Според овие фотографии никој не би рекол дека актерката полека зачекори во седмата деценија од животот. Легендарната актерка Шерон Стоун беше гостин и говорник на...