17.8 C
Скопје
05:57 - 20 мај, 2024

Ознака : триесет

ЛајфстајлСцена

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor
Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува. Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се...
ЛајфстајлСцена

Актерката во тајност го родила третото дете: „Кога би можела би имала триесет деца“

Igor
Семејството на познатиот актерски пар неодамна се проширило за уште еден член, наведуваат странските медиуми. Актерката Блејк Лајвли го родила третото дете и тоа пред...
ЛајфстајлСцена

Како на Шерон Стоун (61) и успева да изгледа 30 години помладо? (ФОТО)

Igor
Според овие фотографии никој не би рекол дека актерката полека зачекори во седмата деценија од животот. Легендарната актерка Шерон Стоун беше гостин и говорник на...
ЛајфстајлСцена

Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

Igor
За некој иден купувач вилата на Мајкл Даглас e вистинско парче рај на земјата! Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка...
Uncategorized

30 паметни трикови за полесно снаоѓање во кујната (ВИДЕО)

Igor
Се прашувате за што е дупката во вашата дрвена даска за сецкање, дали е за закачување или може да се искористи и за нешто покорисно....