16.8 C
Скопје
08:41 - 26 септември, 2023

30 паметни трикови за полесно снаоѓање во кујната (ВИДЕО)

Се прашувате за што е дупката во вашата дрвена даска за сецкање, дали е за закачување или може да се искористи и за нешто покорисно. Трикот со даската за сецкање стана веќе вирален, а многумина коментираа дека „не им се верува како досега не го сфатиле тоа“.

Но, тоа не е се, во остатокот од видеото подолу погледнете ги неверојатните 30 трикови кои ќе му помогнат на секој од семејството полесно да се снајде со ваквите мали предизвици и да си го олесни секојдневието.

Слични објави

Што открива крвната група за вашиот љубовен живот?

Еспресо

(Фото) Двојна промоција на Татјана и Новица: Ќе плачам во авион кога ќе си одиме за Австралија, ова ми е како сон

М.Џ.

(Фото) Згодниот Саша Ковачевиќ ги разочара жените: Сака само една и ѝ напиша нежна порака

Еспресо

Кувајт нема да го гледа „Барби“, пред да го забрани овој и уште еден филм, барале бришење на некои сцени

еспресо

(Фото) Хали Бери во природно издание, неверојатно убава: „Мојот маж го сака ова“

Еспресо

Здравко Чолиќ никогаш не зборуваше за нивната љубов, но актерката ги откри деталите: „Ми посвети песна“

Еспресо
Се вчитува....