30 паметни трикови за полесно снаоѓање во кујната (ВИДЕО)

Се прашувате за што е дупката во вашата дрвена даска за сецкање, дали е за закачување или може да се искористи и за нешто покорисно. Трикот со даската за сецкање стана веќе вирален, а многумина коментираа дека „не им се верува како досега не го сфатиле тоа“.

Но, тоа не е се, во остатокот од видеото подолу погледнете ги неверојатните 30 трикови кои ќе му помогнат на секој од семејството полесно да се снајде со ваквите мали предизвици и да си го олесни секојдневието.

Слични објави

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат

ПЕТА го прогласи Хоакин Феникс за „Личност на годината“ ! (ФОТО)

Слободен Печат

Деколтето на Шерцингер беше во центар на вниманието во финалето на „X Factor“(ФОТО)

Слободен печат

Продаден првиот ДИГИТАЛЕН ФУСТАН: Чини 9.500 долари, а не може да се облече

Igor

Ја перете шарената облека на 30 или на 40 степени? Тоа е голема грешка

Igor

Се разведува Ненад Пагонис од „Твоето лице звучи познато“ (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

5 × 1 =

Слични објави

Жените го продаваат своето млеко на интернет, а не знаат дека тоа има катастрофални последици за бебето!

Еспресо

Златното правило за исхрана на Меган Маркл

Слободен Печат

Се огласи Берни Еклстон откако на неговата ќерка ѝ украдоа накит од 60 милиони евра: Мора да е некој од „внатре“ (ФОТО)

Слободен печат

Поранешната девојка на принцот Хари, призна дека се борела со алкохолизмот! (ФОТО)

Слободен Печат

Пејачката драстично го промени имиџот: Сигурни сме дека нема да ја препознаете, а едно време често настапуваше и по македонските дискотеки! (ФОТО)

Слободен печат

Спас во последен час: Од преварениот зеленчук можете да подготвите вкусен оброк

Еспресо