Ѕирнете во МЕДИТЕРАНСКИОТ РАЈ од 30 милиони долари: МАЈКЛ ДАГЛАС ја продава својата ВИЛА на егзотичниот остров (ФОТО)

За некој иден купувач вилата на Мајкл Даглас e вистинско парче рај на земјата!

Мајкл Даглас сака да ја продаде својата куќа на островот Мајорка во Шпанија за 28,9 милиони евра (32,38 милиони долари).

Гламурозниот објект се состои од приватно лозје, дрва маслинки, модерен базен, библиотека, голем вински подрум и сместувачки капацитет за помошници и седум објекти кои содржат 10 спални соби.

За некој иден купувач ова вистинско парче рај на земјата, погледнете ги фотографиите…

profimedia
profimedia
profimedia
profimedia
profimedia

 

Слични објави

Поради пандемијата одложена премиерата на продолжението на „Топ ган“: Знам дека го чекавте 34 години, за жал, чекањето ќе потрае

Еспресо

Интересен и поинаков – Појадок во чашка полна витамини, пробајте го задолжително!

Igor

Се будите одморени или уморни? Различните видови на аларми можат да влијаат на будењето

Слободен печат

Карлеуша ги „смести“ градите во сребрен градник! Тешко дека некоја нејзина колешка би имала храброст за ваков стајлинг! (ФОТО)

Igor

Кога потполно созреваат мажите?

Еспресо

Три хороскопски знаци кои се најголемите лутковци

Igor

Остави Коментар

пет + девет =

Слични објави

Најпознатите светски романи напишани за приближно еден месец

Еспресо

Вознемирувачко видео: Бритни Спирс си го скрши стапалото додека танцуваше

Еспресо

Мразот ги зароби сопствениците во нивните домови: Нестварна глетка покрај езерото Ири

Слободен печат

Каков блам: Нејзиниот дечко целосно ја посрамоти (ФОТО)

Igor

Гола на јахта: Наоми Кембел со тело за восхит (ФОТО)

Igor

Марија од карантин со урнебесна изведба на големиот хит на Тоше Проески (ВИДЕО)

Еспресо