Ознака : планетата

Свет Слајдер Сцена

Најбогатиот човек на планетата ужива тука: Ѕирнете во имотот вреден 195 милиони долари! (ВИДЕО)

Еспресо
Погледнете во најскапиот имот во Калифорнија… Неверојатниот имот со огромна вила изградена од поранешниот сопственик на „Ворнер брадерс“ , која, наводно, пред неколку месеци била купена...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Најзгодната „пензионерка“ на планетата: Кога ќе се соблече во бикини го одзема сечие внимание (ФОТО)

Еспресо
Алесандра Амбросио (38) е една од најубавите манекенки на светот, пред две години ги напушти „Ангелите на Викторија Сикрет“ и со тоа автоматски се пензионираше....
Лајфстајл Сцена

Бизарно видео од кралицата на попот ја згрози планетата: Мадона и по 30 години успеа да ги шокира обожавателите (ВИДЕО)

Igor
Популарната пејачка објави видео за кое дефинитивно долго ќе се зборува. Луиза Чиконе (61), попозната по уметничкото име Мадона, одлучи по еден концерт да се...
Лајфстајл Сцена

Најсекси фраерот на планетата нападнат дека „се запустил“ поради овие фотки, дали се согласувате? (ФОТО)

Igor
Најсекси фраерот „изгледа како теткица“ – што велите вие на тоа? Сите знаеме како изгледа Џејсон Момоа (39) и сите знаеме дека е најсекси фраер...