Најсекси фраерот на планетата нападнат дека „се запустил“ поради овие фотки, дали се согласувате? (ФОТО)

Најсекси фраерот „изгледа како теткица“ – што велите вие на тоа?

Сите знаеме како изгледа Џејсон Момоа (39) и сите знаеме дека е најсекси фраер на денешницата, и речиси нема жена која останува ладнокрвна на неговите мускули, згодното тело и грубото, но секси лице.

Фотографијата од Џејсон која кружи на интернет покрена лавина коментари, во голем број негативни, бидејќи тој на оваа фотка нема баш толку моќни мускули какви што се неговите слики на Инстаграм.

Еве за која фотографија се работи:

профимедиа

„Заборавивте да му ги фотошопирате мускулите“, „Изгледа како некоја теткица“, „Се здебелил и се запуштил“, се само некои од критиките.

Некои фанови веднаш застанаа во негова одбрана и наведоа дека актерот како и секогаш изгледа фантастично.

И додека корисниците на социјалните мрежи се караат околу неговиот изглед, тој ужива на семејниот одмор во Венеција.

https://www.instagram.com/p/BzjHEEIFK2t/?utm_source=ig_embed

Слични објави

Никол Кидман заплакала на црвениот килим кога ја дознала оваа страшна вест! (ФОТО)

Васко Спасоски

На забава без Хари – Меган на гламурозна забава во друштво на ова момче!

Еспресо

Дали „One direction“ најавија повторно враќање на сцената? Лијам откри повеќе од тоа што треба!

Еспресо

Мажите признаваат: Овие жени никогаш не може да се заборават!

Igor

Емотивната изведба на Бијонсе за време на комеморацијата на Коби и Џиџи! (ВИДЕО)

Еспресо

Синди Крафорд ја чуваше ќерката од лоши момци, а сега таа е во врска со еден од „најлошите“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

три + 6 =

Слични објави

Совет од мажите: Како до перфектен орален секс?

Igor

Едноставен трик за подобар изглед на трепките

Igor

„Пријатели“ се враќаат на малите екрани!

Igor

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor

Хајди Клум ги покажа брадавиците на Инстаграм, фотката ги скара пријателите (ФОТО)

Igor

Музика низ “Слика” – Нов звук во етерот (ВИДЕО)

Еспресо