12.8 C
Скопје
08:22 - 15 април, 2024

Ознака : братот

СлајдерСценаФилм и ТВ

Братот на принцезата Дијана – Серијата „Круна“ е фикција, должен сум да предупредам на тоа!

Еспресо
Чарлс Спенсер, братот на принцезата Дијана, отворено изрази незадоволство откако погледнал само една епизода од популарната серија „Круна“. Тој тврди дека љубителите на оваа серија...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Вики Миљковиќ во луксузниот стан во елитната нова населба Белград на вода, каде неодамна се пресели со семејството, за прв пат во новиот дом...
ЛајфстајлСцена

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor
Музичката ѕвезда Здравко Чолиќ има брат, но тоа малкумина го знаат бидејќи никогаш не се појавува во јавноста и малку се знае за неговиот приватен...