Ознака : удри

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо
Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан, а како се точно се случило, таа раскажа во детали… Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Коронавирусот удри и по кралското семејство – Се одложува долгонајавуваната кралска венчавка?

Еспресо
Венчавката на британската принцеза Беатрис би можела да биде одложена поради коронавирусот, пишуваат британските медиуми. Венчавката на Беатрис од Јорк, ќерката на принцот Ендру и...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Братот на Вики Миљковиќ ја УДРИ ЛЕПА БРЕНА ПО ГЛАВА! Пејачката шокирана, погледнете и ја реакцијата! (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Вики Миљковиќ во луксузниот стан во елитната нова населба Белград на вода, каде неодамна се пресели со семејството, за прв пат во новиот дом...