4.8 C
Скопје
02:02 - 4 март, 2024

Ознака : фрижидерот

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо
Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан, а како се точно се случило, таа раскажа во детали… Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со...
Дестинации и Дегустации

СИТЕ ГИ ЧУВААТ ЈАЈЦАТА НА ВРАТАТА ОД ФРИЖИДЕРОТ, а не се свесни каква грешка прават„ Еве зошто тоа е најлошото место!

Igor
Многу е важно да знаете како добро да го организирате фрижидерот со цел храната да ви биде добро сочувана. Фрижидерот нема хомогена температура, степенот на...