Ознака : удрив

Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Шерон Стоун: „Ме удри гром, одлетав преку целата кујна и удрив во фрижидерот – среќна сум што преживеав“

Еспресо
Филмската ѕвезда се присети на немилиот настан, а како се точно се случило, таа раскажа во детали… Холивудската актерка Шерон Стоун (62) неодамна шокираше со...