21.8 C
Скопје
18:11 - 30 мај, 2024

Ознака : драган

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ и Драганче на луксузна вечера: Еден детаљ открива многу!

еспресо
Водителката Јована Јеремиќ и нејзиниот избраник, бизнисменот Драган Станковиќ, вчера го прославија 8 Март, Денот на жената. Но на изненадувањата им нема крај – откако...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ се пофали со подарокот за 8 Март од нејзиниот Драганче: Ем скапо ем корисно

еспресо
Јована Јеремиќ често истакнува дека е љубителка на корисни, но и на скапи подароци за важни датуми како што е Денот на жената, а оваа...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Драган Бјелогрлиќ ја нарекуваат српска Моника Белучи, еве зошто

Еспресо
Сопругата на српскиот актер и режисер Драган Бјелогрлиќ не ја гледаме често во јавност. Но не напразно ја нарекуваат српската Моника Белучи. Драган и Маја...
ЛајфстајлСцена

Погледнете го братот на Здравко Чолиќ: Сличноста е неверојатна (ФОТО)

Igor
Музичката ѕвезда Здравко Чолиќ има брат, но тоа малкумина го знаат бидејќи никогаш не се појавува во јавноста и малку се знае за неговиот приватен...
ЛајфстајлСцена

Проговори за несреќата која ја направи неговиот син: Не ми го чепкајте семејството

Igor
Српскиот актер и режисер, Драган Бјелогрлиќ (56) го привлече вниманието на јавноста откако на прес конференцијата прв пат проговори за сообраќајната несреќа која ја направил...
ЛајфстајлСцена

Го исмеваат свекорот на Северина поради лошо нацртаните веѓи: „Кеба веѓа“ (ФОТО)

Igor
Свекорот на Северина Којиќ, Драган Којиќ Кеба, внимава на својот изглед, а еден од третманите на кои оди е и јапонското исцртување на веѓите. Судејќи...
ЛајфстајлСцена

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Igor
Регионалните медиуми за познатата пејачка Северина во последните неколку денови пишуваат дека таа наводно поминува низ тежок период, вклучувајќи и потенцијален банкрот, долгови на сите...