14:41 - 19 април, 2024

Ознака : бјелогрлиќ

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

(Видео) Бјелогрлиќ: „Србија е киднапирана држава, Вучиќ е автократ кој создава цела низа полтрони“

Еспресо
Српскиот актер, продуцент и режисер Драган Бјелогрлиќ гостуваше во емисијата „Недељом у 2“ и отворено го искажа своето мислење за претседателот на Србија, Александар Вучиќ,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Карлеуша го нападна Драган Бјелогрлиќ: „Го повикуваш народот на улица, а од народот заработуваш стотина илјади евра“

Еспресо
Актерот Драган Бјелогрлиќ им се придружи на колегите кои со денови водат медиумска војна против Јелена Карлеуша. Тој ја осуди изјавата на пејачката во „Хит...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Драган Бјелогрлиќ ја нарекуваат српска Моника Белучи, еве зошто

Еспресо
Сопругата на српскиот актер и режисер Драган Бјелогрлиќ не ја гледаме често во јавност. Но не напразно ја нарекуваат српската Моника Белучи. Драган и Маја...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Трибините се тресат: Драган Бјелогрлиќ и Жељко Јоксимовиќ навиваат за Србија во Катар

Еспресо
Меѓу жестоките навивачи од Србија во Катар на Мундијалот забележани се и повеќе познати уметници. Таму се и режисерот и глумец, миленик на балканската публика,...
БалканСлајдерСцена

ЛЕПА БРЕНА ОТКРИВА ЗА БЈЕЛОГРЛИЌ: Како се чувствувала на снимањето на „Ајде да се сакаме 3.“

Еспресо
Брена во својот биографски филм се најде рамо до рамо со најголемите актерски имиња, а и се стресоа колената дури кога на ред дојде сцената...