20.8 C
Скопје
17:02 - 28 мај, 2024

Ознака : hajde da se volimo

БалканСлајдерСцена

ЛЕПА БРЕНА ОТКРИВА ЗА БЈЕЛОГРЛИЌ: Како се чувствувала на снимањето на „Ајде да се сакаме 3.“

Еспресо
Брена во својот биографски филм се најде рамо до рамо со најголемите актерски имиња, а и се стресоа колената дури кога на ред дојде сцената...