Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Регионалните медиуми за познатата пејачка Северина во последните неколку денови пишуваат дека таа наводно поминува низ тежок период, вклучувајќи и потенцијален банкрот, долгови на сите страни, откажани настапи и борба за старателство над синот.

Но доколку судиме според нејзините објави на Инстаграм, таа воопшто не обрнува внимание на тоа.

Може само да заклучиме дека таа ужива во топлите денови од летото, а и со неколку секси фотки таа многу ги израдува своите фанови.

Северина исто така објави и видео на кое пее со својот свекор, познатиот пејач Драган Којиќ Кеба.

– И така секој ден, мојот свеки и јас – напиша Северина.

Погледнете како изгледа кога тие ќе ги здружат силите.

Слични објави

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Васко Спасоски

#BottleCapChallenge како што само Мараја Кери умее (ВИДЕО)

Igor

Есенски накит со кој нема да згрешите (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп за 29.05.2019, среда

Igor

Драстичните трансформации на Лепа Брена низ годините (ФОТО)

Еспресо

Не помисливме дека тие ќе станат тренд, но и тоа се случи: Сандали кои наскоро ќе ги освојат улиците на Скопје

Igor

Остави Коментар

седумнаесет + 7 =

Слични објави

Здрави протеински појадоци со јајца од рерна

Igor

Заљубена до уши: Елена Ристеска објави слики со новото момче во Мајами!

Еспресо

Жирито на Суперталент со неверување гледаше што прави оваа 85-годишна баба со 40 години помлад маж (ВИДЕО)

Еспресо

Ех да имаш мајка како Аделина Тахири (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Јелена и Душко се разведуваат? Фотографиите на фудбалерот ја збунија јавноста! (ФОТО)

Васко Спасоски

НЕ СЕ КРИЈАТ ПОВЕЌЕ: Актерките јавно уживаат во љубовта (ФОТО)

Igor