20.8 C
Скопје
01:07 - 18 јуни, 2024

Ознака : чепкајте

ЛајфстајлСцена

Проговори за несреќата која ја направи неговиот син: Не ми го чепкајте семејството

Igor
Српскиот актер и режисер, Драган Бјелогрлиќ (56) го привлече вниманието на јавноста откако на прес конференцијата прв пат проговори за сообраќајната несреќа која ја направил...