4.8 C
Скопје
22:54 - 18 април, 2024

Ознака : подарок

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ се пофали со подарокот за 8 Март од нејзиниот Драганче: Ем скапо ем корисно

еспресо
Јована Јеремиќ често истакнува дека е љубителка на корисни, но и на скапи подароци за важни датуми како што е Денот на жената, а оваа...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Џекпот на самиот крај на годината: Два хороскопски знаци ќе добијат неочекувана добивка

Еспресо
Астролозите ги именуваа хороскопските знаци кои ќе го постигнат вистинскиот џекпот и тоа на самиот крај на годината. Судбината ќе им даде шанса значително да...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ доби подарок од 20.000 евра: Веднаш му порача на купувачот „Те сакам“

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ доживеа вртоглав успех, а за тоа најмногу ѝ е благодарна на својата менаџерка Сандра Шаша. По повод седум години соработка, таа објави...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Два хороскопски знаци ќе вреснат од задоволство: Судбината им подготвува дарежлив подарок оваа седмица

jasmina.kantardzieva
Астролозите во соработка со таролозите именуваа кому новата недела (од 11 до 17 септември) подготвува многу дарежлив подарок. Претставниците на овие знаци на Зодијакот ќе...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Цеца доби подарок за паметење од ќерка си за 50. роденден: Еве го изненадувањето од Анастасија

Еспресо
На 14 јуни  српската фолк дива Цеца Ражњатовиќ наполни 50 години, а тимот на српски Телеграф беше единствен кој ја посети ѕвездата за да и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Ќе им се случи чудо: Два хороскопски знаци многу брзо ќе добијат неверојатен подарок од судбината

Еспресо
Астролозите направија хороскоп до крајот на мај и порачаа дека во блиска иднина претставниците на двата знака на Зодијакот ќе добијат неверојатен подарок од судбината....
СветСлајдерСцена

(Фото) Тревис Баркер ѝ подари на Кортни Кардашијан подарок од 161.000 долари, еве што

Еспресо
Американскиот пејач Тревис Баркер на ријалити ѕвездата и бизнисменка Кортни Кардашијан ѝ подари скап подарок. Таа на социјалните мрежи сподели фотографија од изненадувањето. Тревис Баркер...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Емина Јаховиќ доби романтичен подарок за својот 41 роденден: Која жена не би посакала ваква убавина!

Еспресо
Емина Јаховиќ не криеше дека изминатите години минувала низ тежок период во животот, по разводот со Мустафа Сандал. Пејачката морала да ја бара правдата на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина Родригез го изненади Роналдо со скап божиќен подарок: А кој би го одбил ова?

Еспресо
Вереницата на Кристијано Роналдо, модел и танчерка Џорџина Родригез го изненади својот сакан со луксузен божиќен подарок. Родригез на социјалните мрежи објави видео со честитки....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Подарок од свекрвата и награда; Биба Додева двапати се разнежни во само четири часа

Еспресо
Поп пејачката и претседателка на Здружението „Борка“ има причина за прослава овој викенд. Две радосни вести ја разнежнија, една по друга, со кои се пофали...