26.8 C
Скопје
14:11 - 25 мај, 2024

Ознака : те сакам

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ доби подарок од 20.000 евра: Веднаш му порача на купувачот „Те сакам“

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ доживеа вртоглав успех, а за тоа најмногу ѝ е благодарна на својата менаџерка Сандра Шаша. По повод седум години соработка, таа објави...
АстроСлајдерХороскоп

ТЕШКО ЌЕ ИЗУСТАТ: Кои хороскопски знаци најтешко кажуваат „те сакам“

Фата Моргана
Некои хороскопски знаци полесно ги искажуваат своите чувства кон партнерот, на други им е потребно многу повеќе време за блискост, а уште повеќе – за...
Лајфстајл

Прашања кои треба да си ги поставите пред да кажете „ТЕ САКАМ!“

Igor
1. Дали чувате тајни? Ова може да звучи како детинесто прашање, но сепак е важно. Вљубените парови не чуваат тајни, тие се секогаш отворени еден...