12.8 C
Скопје
21:31 - 27 февруари, 2024

Ознака : Теодора Џехверовиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ продолжува да шокира: Се одлучи за нова тетоважа, а местото кое го одбрала е многу провокативно

Еспресо
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ сака да експериментира со својот изглед. Нејзе не и се непознати естетските зафати, новите фризури, но и тетоважите. Таа веќе...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

ФОТО | Теодора Џехверовиќ распали по Десингерица: А што да прави кутриот

Еспресо
Теодора Џехверовиќ, популарна пејачка, особено кај помладата публика, од недела во недела постојано влегува во нови конфликти со своите колеги. Теодора неодамна имаше жестока пресметка...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото+видео) Теодора Џехверовиќ го прослави 27. роденден: Блеска во бел фустан, а од дечкото ниту трага ниту глас

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ го прослави својот 27 роденден во елитен локал во срцето на Белград, а тимот на српски „Курир“ успеа да „улови“ неколку секунди...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Пост и разговор со Бога“: Теодора Џехверовиќ откри каква била нејзината борба со анксиозноста

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ јавно зборуваше за анскиозноста со која се бори. Имено, пејачката одговараше на прашањата на следбениците од социјалната мрежа Инстаграм и во таа...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Теодора Џехверовиќ откри што променила на своето тело: На 16 години ја имала првата естетска корекција

Еспресо
Младата пејачка Теодора Џехверовиќ важи за една од најатрактивните пејачки, која никогаш не криела што коригирала на своето тело. Покрај градите кои ги направи пред...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ го „запали“ Инстаграм: Пејачката со минијатурно бикини среде пустина

Еспресо
Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ (26) на социјалните мрежи сподели серија фотографии од нејзиното егзотично патување, кои веднаш предизвикаа лавина коментари. Џехверовиќ позираше подмачкана со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Пекол поради естетската операција: Теодора Џехверовиќ откри низ што поминала кога ги ставала силиконите во градите

Еспресо
Младата пејачка плени со својот изглед, а доста активна е и на социјалните мрежи, каде објавува провокативни фотографии, на кои во преден план е нејзиното...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Теодора Џехверовиќ фатена „на дело“ со славен кошаркар: Тој се всели во стан до неа

Еспресо
Една од најслушаните пејачки во регионот, Теодора Џехверовиќ е „уловена“ со ново момче. Теодора никогаш не ја криела љубовта кон кошаркарите, па и овојпат момчето...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Телешка главо“: Теодора Џехверофиќ брутално одговори на критиките на Инстаграм

Еспресо
Српската пејачка Теодора Џехверовиќ е многу активна на социјалните медиуми, а често објавува провокативни фотографии кои предизвикуваат лавина од коментари. Сега таа објави фотографија на...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ имаше тешка операција на Бадник, а сега покажа како се опоравува

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ неодамна беше подложена на тешка операција на Бадник, кога итно беше хоспитализирана поради пукната циста на јајниците. По излегувањето од болница, Теодора...