36.8 C
Скопје
18:17 - 19 јули, 2024

Ознака : 20.000 евра

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Теодора Џехверовиќ доби подарок од 20.000 евра: Веднаш му порача на купувачот „Те сакам“

Еспресо
Пејачката Теодора Џехверовиќ доживеа вртоглав успех, а за тоа најмногу ѝ е благодарна на својата менаџерка Сандра Шаша. По повод седум години соработка, таа објави...