9.7 C
Скопје
03:18 - 28 февруари, 2024

Ознака : бес

ЛајфстајлСекојдневие

Робин Вудман на 29 години останата вдовица: По смртта на сопругот болката се претвора во бес

М.Р.
Робин Вудман, 6 недели по смртта на сопругот, ја дознава шокантната вест од нивен заенички пријател. Сопругот на младата вдовица загинал во несреќа при нуркање....
Лајфстајл

Партнерот ве изневерил? Еве како да го завртите тоа во ваша корист!

Еспресо
Кога било кој човек ќе ве предаде – се чувствувате уништено. Кога ќе ве предаде саканото лице, исто така се чувствувате многу, многу лошо. Кога...
Филм и ТВ

Срамота на доделувањето на Оскарите: Гледачите лути бидејќи никој не се сети на Лук Пери

Еспресо
Ниту на овогодинешното доделување на Оскари работите не поминаа без пропусти, па оваа година во делот „ин мемориам“ беше изоставен Лук Пери. Во сегментот преку...
ЛајфстајлСцена

КЛОЕ ГИ РАЗЛУТИ МАЈКИТЕ НИЗ СВЕТОТ: Бесни поради подарокот за малата Тру

Igor
Скромноста не е одлика на семејството Кардашијан, особено кога се во прашање нивните најмлади членови. Клое на својата ќерка Тру ѝ купила детско розово „бентли“,...