КЛОЕ ГИ РАЗЛУТИ МАЈКИТЕ НИЗ СВЕТОТ: Бесни поради подарокот за малата Тру

Скромноста не е одлика на семејството Кардашијан, особено кога се во прашање нивните најмлади членови.

Клое на својата ќерка Тру ѝ купила детско розово „бентли“, украсено со светки и со испишано име на регистарските таблички. И додека едни беа воодушевени од подарокот, мнозинството всушност и немаше пофални зборови за оваа нејзина постапка.

„Дали знаете како вашите трошоци изгледаат за остатокот од светот? Го сакав вашето семејство, но не можам веќе да ве гледам како трошите на материјални нешта. Тажно“, се вели во еден од коментарите.

Клое само ладнокрвно одговорила дека се работи за играчка и им посакала убав ден на своите следбеници, со порака да се фокусираат на нештата кои ги прават среќни.

„Да, сакам да ја разгалувам ќерка ми. Сакам да ѝ давам и љубов и материјални подароци. На одговорноста ќе ја научам исто така. Сите работиме напорно и вредно, за да можеме да трошиме како што сакаме. Се надевам дека светот го гледа тоа“, порачала Клое.

View this post on Instagram

💘I have so much fun with her 💘

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Слични објави

700.000 „лајкови“ како од шега: Бритни Спирс се соблече во бикини и покажа дека е „риба“

Igor

Анастасија Ражнатовиќ со провокативни фотки од Тајланд: Бикинито не може да биде помало, а позата на оградата ги остави мажите без здив (ФОТО)

Еспресо

Славниот актер се запушти до непрепознатливост: Фановите се загрижени! (ФОТО)

Igor

Задоволете го комплетно: 3 сексуални фантазии на секој маж

Igor

Проверете дали сте меѓу нив: Ова се најинтелегентните хороскопски знаци (ФОТО)

Igor

Еве како изгледаат сопругите на познатите актери: Животот во сенката на големата слава! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

14 − 13 =

Слични објави

СЕ ПРАВИ НАВЕЧЕР, СЕ ЈАДЕ НАУТРО: Неверојатен здрав појадок кој го топи салото

Igor

Една од најпознатите фитнес-инфлуенсерки ја покажа неверојатната 3-годишна трансформација! (ВИДЕО)

Еспресо

Александар Ружин, дипломатски советник и нумеролог

Igor

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor

Твитерџиите во исчекување: Дали Меланија Трамп повторно ќе се изнервира поради божиќното декорирање?

Милена Ризовска

Како да има 20 години: Ова се најжешките фотки на водителката Берта Додевска (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian