Бугарин ја освои наградата „Мистер геј на Европа“ (ФОТО)

Александар Петров од Бугарија ја освои наградата „Мистер геј на Европа“ на изборот кој се одржа во Келн, Германија. Александар има 31 година и до оваа награда дојде откако беше најдобар во неколку дисциплини, интервју, писмен тест, личен проект и фотогеничност, објави „Лупа.бг“.

Слични објави

Принцот Вилијам отворено: Сосема сум во ред ако моите деца се хомосексуалци

Igor

Наместо да ги купувате, направете сами здрави интегрални плочки

Igor

Хороскоп за 18 Ноември понеделник – Девиците ќе го сретнат тајниот обожавател, Стрелците ќе бидат принудени да прифатат нечија помош

Igor

Се породи ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА: Бебето доби име по лик од „Игра на тронови“

Igor

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо

Четвртина век од смртта на Курт Кобејн

Igor

Остави Коментар

11 + 19 =

Слични објави

Се „испеглале“ со Фотошоп – Шупут со досега најдлабокото деколте (ФОТО)

Еспресо

Проѕирните панталони се новиот хит со кој секси манекенките не престануваат да се фалат на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Лиз Харли позираше со својот син и ги изненади сите со нивната сличност (ФОТО)

Слободен Печат

Најскапиот парфем во светот чини 1.295 милиони долари

Igor

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Новата поза во сексот се вика ВЕШТЕРКА и гарантира МАГИЧНИ ОРГАЗМИ

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian