7.8 C
Скопје
20:47 - 20 февруари, 2024

Ознака : бентли

СветСлајдерСцена

ВИДЕО+ФОТО: Славниот рапер за 80-от роденден на својата мајка и подари милион долари и луксузно Бентли

Еспресо
Раперот Паф Деди (Шон Комбс) на својата мајка Џенис за 80-от роденден и подари еден милион долари и луксузно црно Бентли... На својот Инстаграм профил...
ЛајфстајлСцена

КЛОЕ ГИ РАЗЛУТИ МАЈКИТЕ НИЗ СВЕТОТ: Бесни поради подарокот за малата Тру

Igor
Скромноста не е одлика на семејството Кардашијан, особено кога се во прашање нивните најмлади членови. Клое на својата ќерка Тру ѝ купила детско розово „бентли“,...