4.8 C
Скопје
03:55 - 21 април, 2024

Ознака : пери

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Адел го прекина концертот со емотивна порака за Метју Пери: Го сакам она што тој го направи за нас

Еспресо
Адел му оддаде почит на починатиот Метју Пери за време на нејзиниот концерт во Лас Вегас, откако глумецот почина во саботата. Иако сè уште не...
СветСлајдерСцена

Метју Пери повторно ги запрепасти фановите со изгледот: Гол задник, повеќе од 25 килограми вишок… (ФОТО)

Еспресо
Холивудскиот актер покажа повеќе од што сакаше, кога излезе од својот автомобил во Лос Анџелес… Славниот холивудски актер и ѕвездата на хумористичната серија „Пријатели“, Метју...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо
Актерската постава на светски познатата серија „Пријатели” повторно ќе се обедини за снимање на специјал. „Пријателите” ќе се обединат по 15 години со цел да...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Фановите заплакаа: Екипата од серијата „Беверли Хилс“ на емотивен начин се збогуваше со Лук Пери (ВИДЕО)

Igor
Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема...
ЛајфстајлСцена

ВЕЌЕ СЕ ОГРАНИЗИРА СВАДБАТА: Актерот и пејачката смислија се, а ова се деталите!

Igor
Кети Пери и Орландо Блум ја започнаа романсата во 2016 година, една година подоцна се разделија, а повторно да се смират во 2019 година. Сега...