Фановите заплакаа: Екипата од серијата „Беверли Хилс“ на емотивен начин се збогуваше со Лук Пери (ВИДЕО)

Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема да биде Лук Пери, легендарниот Дилан, кој почина оваа година од последици од мозочен удар.

Екипата на „Беверли Хилс“ на емотивен начин се прости од познатиот американски актер, поточно со емотивна снимка.

Имено, на неа се гледа како Џени Гарт, која го толкува ликот на Кели Тејлор и Тори Спелинг, која го игра ликот на Дона Мартин, гледаат една од сцените на „Беверли Хилс“ од деведесетите во која Лук Пери, кој го играше ликот на Дилан Мекеј и Џејсон Пристли, кој го глумеше Брендон Волш.

принтскрин

Тие двајца во автомобил пристигнуваат до една плажа на Тихиот океан, а потоа Дилан на Брендон му вели.

– Добредојде во рајот, човеку. Добредојде овде каде што соновите се остваруваат – изговори Лук Пери како Дилан Мекеј.

Потоа, на екранот се појавува порака на која пишува „За нашиот пријател, Лук Пери“
Во текот на оваа сцена Џени и Тори за малку не заплакаа. Фановите секако пуштија солза после оваа емотивна сцена.

Погледнете ја сцената…

Слични објави

Во недостаток на храна, поларните мечки се јадат едни со други: Некои ги јадат и своите младенчиња!

Еспресо

Владо Јаневски ќе им пее на скопјанките за 8 Mарт!

Васко Спасоски

Маја е ќерка на ПОЗНАТ ХОЛИВУДСКИ ПАР: Ќе ве изненади колку личи и на двајцата

Igor

Славниот актер искрено за најголемата грешка во животот: Бракот ми се распаѓаше, а јас пиев сè повеќе и повеќе

Еспресо

Аца Лукас со отворени навреди кон Лепа Брена: БРЕНА Е ЦИРКУЗАНТКА!

Igor

Роден е Југословенскиот рокер Милиќ Вукашиновиќ, убиена е големата рап ѕвезда Биги Смолс и уште неколку настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

Карлеуша објави жешко селфи доцна навечер: Градите кипат од сите страни (ФОТО)

Igor

Како да ги исчистите рацете од бојата за велигденските јајца?

Igor

Операција „Рубикон“: Како Југославија ја открила наjголемата шпионска афера во историјата

Еспресо

По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Еспресо

Сите зјапаат во деколтето на Марјана, но таа има задник за чиста десетка (ФОТО)

Igor

Латино дивата повторно брилира: И со ролка на себе мами погледи! (ФОТО)

Igor