3.8 C
Скопје
04:51 - 21 април, 2024

Ознака : хилс

ЛајфстајлФилм и ТВ

Фановите заплакаа: Екипата од серијата „Беверли Хилс“ на емотивен начин се збогуваше со Лук Пери (ВИДЕО)

Igor
Серијата „Беверли Хилс“ после повеќегодишната пауза која трае од деведесетите продолжува да се снима, и тоа со старата екипа. За жал, во ова остварување нема...
ЛајфстајлСцена

Брендон и Бренда 19 години по завршувањето на „Беверли Хилс“ повторно заедно (ФОТО)

Igor
Поминаа 19 години од завршувањето на серијата „Беверли Хилс“ која беше исклучително популарна во 90-тите години од минатиот век, а на голема врата се најавува...