Брендон и Бренда 19 години по завршувањето на „Беверли Хилс“ повторно заедно (ФОТО)

Поминаа 19 години од завршувањето на серијата „Беверли Хилс“ која беше исклучително популарна во 90-тите години од минатиот век, а на голема врата се најавува кам бек со нови епизоди од оваа мега-популарна серија.

Додека го очекуваме продолжението на оваа серија, Шенон Доерти објави заедничка фотографија со нејзиниот колега Џејсон Пристли, кои во серијата беа брат и сестра или Бренда и Брендон Волш.

 

View this post on Instagram

 

And just like that, the twins are back.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on

„И само така – близнаците се вратија“, напишала Шенон и објавила фотографија.

Во најавените продолженија, освен нив ќе биде и останатата стара екипа, Џени Гарт, Јан Зеринг, Тори Спелинг, Брајан Остин Грин и Габриел Кертрис, но без Лук Пери, кој во март оваа година почина од последици од мозочен удар.

Слични објави

Тагата во домот на познатиот актерски пар

Еспресо

Единствениот брат во кланот Кардашијан-Џенер: Не излегол 800 дена од дома, немаат надеж дека состојбата ќе му се подобри (ФОТО)

Еспресо

Како настанала Статуата на Давид, ремек-делото на Микеланџело

Теодора Циклевска

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor

Кијану Ривс стана ново заштитно лице на Ив Сан Лоран

Igor

„Скопјево Медрано, на фаци маски стално“: Раперката Дијана Ог има нов хит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

четири + шест =

Слични објави

Центарот за Социјални работи поднесе кривична пријава против Северина!

Васко Спасоски

Џакузи, сонце, рај… Шварценегер изолацијата ја подигна на ново ниво

Еспресо

Ози Озборн со „Обичен човек“ го опишува своето необично животно патешествие

Михаило Донев

ПЕТ ПРАВИЛА за заштита на РУСАТА КОСА во текот на летото

Igor

Александра Јанева со нова емотивна балада

Igor

Едноставна и неодолива: Меланија во фустан погоден за секоја прилика! (ФОТО)

Igor