9.8 C
Скопје
07:25 - 15 април, 2024

Ознака : блум

ЛајфстајлСцена

ВЕЌЕ СЕ ОГРАНИЗИРА СВАДБАТА: Актерот и пејачката смислија се, а ова се деталите!

Igor
Кети Пери и Орландо Блум ја започнаа романсата во 2016 година, една година подоцна се разделија, а повторно да се смират во 2019 година. Сега...