21.8 C
Скопје
19:32 - 24 мај, 2024

Ознака : маја шупут

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Таа е најбогатата пејачка на Балканот! Заработува 92 милиони годишно, има две фирми и еден вработен

Еспресо
Хрватската пејачка Маја Шупут долго време ја носi титулата „кралица на свадбите“, а поради големата побарувачка пејачката морала да ја удвои цената на своите настапи...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Маја Шупут ја покажа својата луксузна гардероба и ги остави сите без зборови: Ова е рај на земјата

Еспресо
Хрватската Кери Бредшо – вака би можела да се опише пејачката Маја Шупут откако со своите обожаватели сподели фотографии од нејзиниот гламурозен плакар кој е...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Модерна Баба Мразица: Хрватска пејачка облече раскошен фустан, тежок 15 килограми

Еспресо
Маја Шупут за финалето на музичкото натпреварување „Суперталент“ облече фустан тежок дури 15 килограми. Хрватската пејачка, која беше во жирито на 10-та сезона на популарното...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Се „испеглале“ со Фотошоп – Шупут со досега најдлабокото деколте (ФОТО)

Еспресо
Маја Шупут Татаринов (40) уште еднаш со пријателите на социјалните мрежи сподели интригантни фотки. Пејачката овој пат позираше со најдобриот пријател Марко Грубниќ (37). Таа...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Хрватската пејачка гола ужива на Бали: Влезе во када полна со цвеќе, а се околу неа е луксузно! (ФОТО)

Васко Спасоски
Хрватската пејачка Маја Шупут (40) со сопругот Ненад Татаринов (36) отпатува на егзотична дестинација, а своите обожаватели на социјалната мрежа Инстаграм ги израдува со разголена...
ЛајфстајлСцена

Долга листа барања: ЛЕПА БРЕНА не може без ВЕНТИЛАТОР, а КАРЛЕУША без ПРИВАТЕН АВИОН (ФОТО)

Igor
Неодамна Маја Шупут признала дека единствено барање што го има кога договара настапи е да престојува во хотел со 5 ѕвезди. „Повеќе од 250 дена...
ЛајфстајлСцена

Маја Шупут подготвена за свадба: Еве како изгледа МЛАДОЖЕНЕЦОТ (ФОТО)

Igor
Маја Шупут неколку дена не се огласуваше на социјалните мрежи, а сега на сите им е јасно зошто. Пејачката денес се мажи за својот избраник...