НЕЈЗИНИОТ ГОЛ ЗАДНИК ГО ОДЗЕМА ЗДИВОТ! Кајли Џенер се сликаше гола за Плејбој (ФОТО)

Ријалити ѕвездата Кајли Џенер, која успеа до својата 22. година да стане најмладата милијардерка во светот, неодамна се фотографираше за новото издание на магазинот Плејбој и тоа во прегратка на својот партнер, раперот Тревис Скот.

Тоа што посебно ги воодушеви нејзините фанови, кои имаа прилика да ја видат фотографијата на Инстаграм, е фактот дека Кајли на неа е целосно гола!

„Ког Хјустон ќе го сретне ЛА“ напиша Кајли под фотографијата која за помалку од 24 часа заработи повеќе од 12 милиони лајкови, а меѓу коментарите може да се види „Вау“, „Ова ќе го сруши интернетот“, „О мој боже, твојот задник е толку совршен“….

View this post on Instagram

When Houston meets LA .. 💛 @playboy #ComingSoon

A post shared by Kylie ♥️ (@kyliejenner) on

Слични објави

Емили Ратајковски објави досега невидена фотографија и упати јасна порака (ФОТО)

Васко Спасоски

Се појавија фотки од Кејт Мидлтон во бикини: Кралицата ќе полуди! (ФОТО)

Igor

Почина свршеникот обвинет за смртта на ќерката на Витни Хјустон!

Слободен Печат

Кралицата Елизабета среќна како мало дете – После 60 години и се исполни најголемата желба (ФОТО)

Igor

Натали Портман на црвениот тепих прошета во целосно проѕирен фустан (ФОТО)

Igor

Хари и Меган во самоизолација: Принцот не ни бил свесен дека бил изложен на коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

9 + пет =

Слични објави

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Зошто е потребна дополнителна хидратација на кожата

Igor

Домашно топло чоколадо за уживање во дождливите денови (РЕЦЕПТ)

Igor

Со уметност против корона: Ентони Хопкинс компонираше валцер, а сега покажа и како слика (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Принцот Хари ја загуби тужбата: Животните на фотографиите кои ги објавувал биле дрогирани (ФОТО)

Еспресо

Познатата терапевтка советува: Во овој случај НЕВЕРСТВОТО подобро да го СОКРИЕТЕ!

Igor